page_banner

Rreth Nesh

TEKNOLOGJIA E PREFEKT PREZANTUESVE CO, LTD

Perfect Display Technology Co, Ltd. u themelua në vitin 2006 dhe që nga ajo kohë ne jemi zhvilluar në një prodhues kryesor i produkteve të ekranit LCD dhe LED, përfshirë monitorët e Lojërave, monitorët CCTV, monitorët e shikimit Publik, PC Të Gjithë Në Një, Sinjalizimi Dixhital dhe Tabela interaktive. Me një fabrikë 15,000 m2, 2 linja automatike dhe 1 manuale prodhimi kemi një kapacitet prodhimi prej një milion njësish në vit. Për shkak të zgjerimit të vazhdueshëm, ne së shpejti do të lëvizim në një fabrikë të re, shumë më të madhe, duke rritur kapacitetin tonë në mbi dy milion njësi në vit 

Ne shpenzojmë një sasi të konsiderueshme të të ardhurave tona në Kërkim dhe Zhvillim dhe jemi të sigurt që ne sigurojmë disa nga monitorët më të mirë dhe shfaqim produkte të disponueshëm në të gjithë botën. Ne vazhdimisht përpiqemi të inovojmë dhe të përsosim ofertën tonë të produkteve, me produkte të reja që ofrohen rregullisht. Ekspertët tanë me përvojë të R&D janë duke punuar vazhdimisht në hartimin e produkteve që ju nevojiten dhe dëshironi të klientit. Ne gjithashtu ofrojmë shërbime të plota OEM dhe ODM, kështu që nëse keni nevojë për një produkt të veçantë ne jemi të sigurt që mund ta dizenjojmë dhe prodhojmë atë për ju.

User 7
User 6

Ne krenohemi që nuk jemi më të lirë në treg pasi besojmë se duhet të ndërtojmë ose prodhojmë deri në një cilësi, jo deri në një çmim! Duke pasur këtë në mendje, ne përdorim vetëm lëndë të parë me cilësi më të mirë, nga panelet deri tek rezistencat.
Kompania jonë ka arritur standardet më të fundit ISO, duke përfshirë ISO9001: 2015 dhe ISO14001: 2015, kështu që ju mund të punoni me ne me besim. Për më tepër, të gjitha produktet tona kanë çertifikim CCC, CE, FCC, RoHS, Reach, WEEE dhe Energy Star dhe çertifikimi UL është i disponueshëm për një tarifë.
Filozofia jonë e biznesit bazohet në 4 parime kryesore - Integriteti, Inovacioni, Cilësia dhe Shërbimi
Ambshtë ambicia jonë të bëhemi prodhuesi kryesor i produkteve të ekranit në botë dhe ne besojmë se jemi në rrugën e arritjes së këtij qëllimi.

PERFECT DISPLAY TECHNOLOGY CO LTD
IMG_20200630_110243
IMG_20200630_110636