page_banner

Na kontaktoni

TEKNOLOGJIA E PREFEKT PREZANTUESVE CO, LTD

Adresë

12-15F, Ndërtesa SDGI, Rruga e 2-të Kejie,

Qarku Guangming, Shenzhen, Guangdong, China

Telefoni

Shitjet: 0086-755-27085962

 

Orët

E hënë-e premte: nga 9 e mëngjesit deri në ora 6 pasdite

E shtunë, e diel: Mbyllur

Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni