banderola1
banderola2
banderolë
1920
banderola5
banderolë4
banderola5
G27P-banderolë
baner5 1920x680
15.6
34
27 PW-1

produkt

më shumë >>

rreth nesh

çfarë bëjmë ne

Perfect Display Technology Co., Ltd, u themelua në vitin 2006 dhe që atëherë ne jemi zhvilluar në një prodhues lider të produkteve të ekranit LCD dhe LED, duke përfshirë monitorët e lojrave, monitorët CCTV, monitorët e pamjes publike, PC-të Gjithë-në-Një, Sinjalet Dixhitale dhe Interaktive Tabelat e bardha.Me një fabrikë 15,000 m2, 2 linja prodhimi automatike dhe 1 manuale kemi një kapacitet prodhimi prej një milion njësi në vit.Për shkak të zgjerimit të vazhdueshëm, së shpejti do të kalojmë në një fabrikë të re, shumë më të madhe, duke rritur kapacitetin tonë në mbi dy milionë njësi në vit……

më shumë >>
Mëso më shumë

 • RMA më pak se 1% e produkteve PD kalojnë nëpër standardet më të rrepta të inspektimit të cilësisë nga lëndët e para deri te produktet e gatshme për të siguruar cilësinë dhe performancën më të lartë.

  CILËSISË

  RMA më pak se 1% e produkteve PD kalojnë nëpër standardet më të rrepta të inspektimit të cilësisë nga lëndët e para deri te produktet e gatshme për të siguruar cilësinë dhe performancën më të lartë.

 • Produktet PD janë të çertifikuara sipas standardeve CCC, CE, FCC, CB, TUV, Energy Star, WEEE, Reach dhe ROHS dhe ne kemi fituar certifikimin ISO9001&14001. Certifikimi UL është gjithashtu i disponueshëm.

  CERTIFIKIMI

  Produktet PD janë të çertifikuara sipas standardeve CCC, CE, FCC, CB, TUV, Energy Star, WEEE, Reach dhe ROHS dhe ne kemi fituar certifikimin ISO9001&14001. Certifikimi UL është gjithashtu i disponueshëm.

 • Prodhuesi profesional i produkteve të Monitorit LED gati 10 vjet.Fabrika jonë e Monitorit LED ndodhet në Shenzhen të Kinës

  PRODHUESI

  Prodhuesi profesional i produkteve të Monitorit LED gati 10 vjet.Fabrika jonë e Monitorit LED ndodhet në Shenzhen të Kinës

Lajme

Çmimet e paneleve do të rriten herët: një sl...

Ka parashikime që çmimet e paneleve të televizorëve LCD, të cilat qëndrojnë në stanjacion prej tre muajsh, do të rriten lehtësisht nga marsi në tremujorin e dytë.Megjithatë...
më shumë >>

Karta grafike e serisë RTX40 me mont...

Lëshimi i kartave grafike të serisë Nvidia RTX40 ka injektuar vitalitet të ri në tregun e pajisjeve.Për shkak të arkitekturës së re të kësaj serie...
më shumë >>

Sipas një raporti kërkimor të Omdia

Sipas një raporti kërkimor të Omdia, dërgesa totale e televizorëve LCD me dritë të pasme Mini LED në vitin 2022 pritet të jetë 3 milionë, më e ulët se ajo e mëparshme e Omdia...
më shumë >>