z

Seria GM

 • Modeli: GM24DFI-75Hz

  Modeli: GM24DFI-75Hz

  1. Rezolucioni 23,8” IPS FHD, raporti i pamjes 16:9

  2. Teknologji pa dridhje dhe modalitet me dritë të ulët blu

  3. Shpejtësia e rifreskimit 75Hz dhe koha e përgjigjes 8ms(G2G).

  4. 16.7 milionë ngjyra, 99% sRGB dhe 72% gamë ngjyrash NTSC

  5. HDR 10, ndriçim 250 nits dhe raport kontrasti 1000:1

  6. HDMI®Inputet & VGA, montimi VESA dhe mbështetësja metalike