z

Produktet

 • Modeli: QG25DFA-240HZ

  Modeli: QG25DFA-240HZ

  1.Me rezolucion 24,5 inç, 1080p, i pajisur me teknologjinë e panelit VA është ndihmësi i përsosur për nevojat tuaja të përditshme të produktivitetit.
  2. Ofron grafika të lëmuara me një ritëm të shpejtë rifreskimi 240 Hz dhe kohë përgjigjeje 1 ms përmes DisplayPort, më e mira për lojtarët e vërtetë.
  3. Freesync/Gsync i mundëson monitorit të rregullojë në mënyrë dinamike shpejtësinë e rifreskimit me shpejtësinë e kuadrove që del nga karta grafike, duke reduktuar kështu në masë të madhe grisjen e ekranit, belbëzimin.
 • Modeli: FM32DUI-155Hz

  Modeli: FM32DUI-155Hz

  Perfect Display i ri lëshoi ​​një monitor lojrash 32" 4K 155Hz me teknologjinë më të fundit HDMI2.1 për t'iu përgjigjur kërkesave të lojërave të serive PS5/XBOX X 4K 120Hz, për të ndihmuar përdoruesin të përjetojë lojëra 4K 120 në PS5/Xbox me këtë monitor.
 • Monitor zyre 24” pa kornizë 16:10 Modeli: QM24DFI-75Hz

  Monitor zyre 24” pa kornizë 16:10 Modeli: QM24DFI-75Hz

  1. 24" 16:10 1920*1200 rezolucion më i lartë; 20% zonë e dukshme më e madhe se normalja 24" 16:9 monitor normal.
  2. Me ekran më të gjatë, do të pakësoni kohët e lëvizjes dhe do të përmirësoni produktivitetin e punës.
 • Modeli VA 27” FHD 240Hz: UG27BFA-240HZ

  Modeli VA 27” FHD 240Hz: UG27BFA-240HZ

  1.Me rezolucion 27 inç, 1080p, i pajisur me teknologjinë e panelit VA është ndihmësi i përsosur për nevojat tuaja të përditshme të produktivitetit.
  2. Ofron grafika të lëmuara me një ritëm të shpejtë rifreskimi 240 Hz dhe kohë përgjigjeje 1 ms përmes DisplayPort, më e mira për lojtarët e vërtetë.
  3. Freesync/Gsync i mundëson monitorit të rregullojë në mënyrë dinamike shpejtësinë e rifreskimit me shpejtësinë e kuadrove që del nga karta grafike, duke reduktuar kështu në masë të madhe grisjen e ekranit, belbëzimin.
 • Monitor 30” WFHD 2560*100 Flat VA 100Hz LED;Modeli: HM300UR18F-100Hz

  Monitor 30” WFHD 2560*100 Flat VA 100Hz LED;Modeli: HM300UR18F-100Hz

  1.Në ekranin ultra të gjerë 30 inç 21:9, i pajisur me teknologjinë e panelit VA është ideali për nevojat tuaja të përditshme të produktivitetit.
  2. Funksioni PIP/PBP, i përsosur për punën e përditshme me shumë detyra.
 • 27” FHD 240 Hz VA

  27” FHD 240 Hz VA

  1.Me rezolucion 27 inç, 1080p, i pajisur me teknologjinë e panelit VA është ndihmësi i përsosur për nevojat tuaja të përditshme të produktivitetit.
  2. Ofron grafika të lëmuara me një ritëm të shpejtë rifreskimi 240 Hz dhe kohë përgjigjeje 1 ms përmes DisplayPort, më e mira për lojtarët e vërtetë.
  3. Freesync/Gsync mundëson që monitori të rregullojë dinamikisht shpejtësinë e tij të rifreskimit me shpejtësinë e kuadrove që del nga karta grafike, duke reduktuar kështu në masë të madhe grisjen e ekranit, belbëzimin
 • Modeli VA 24” FHD 200Hz: UG24BFA-200HZ

  Modeli VA 24” FHD 200Hz: UG24BFA-200HZ

  1.Me rezolucion 24 inç, 1080p, i pajisur me teknologjinë e panelit VA është ndihmësi i përsosur për nevojat tuaja të përditshme të produktivitetit.
  2. Ofron grafika të lëmuara me një ritëm të shpejtë rifreskimi 200 Hz dhe kohë përgjigjeje 1 ms përmes DisplayPort, më e mira për lojtarët e vërtetë.
  3. Freesync/Gsync i mundëson monitorit të rregullojë në mënyrë dinamike shpejtësinë e rifreskimit me shpejtësinë e kuadrove që del nga karta grafike, duke reduktuar kështu në masë të madhe grisjen e ekranit, belbëzimin.
 • Modeli 34” WQHD 165Hz: QG34RWI-165Hz

  Modeli 34” WQHD 165Hz: QG34RWI-165Hz

  Duke shfaqur një lakim të qetë të ekranit 1900R, ky monitor është miqësor me sytë, duke ofruar një përvojë shikimi gjithëpërfshirëse dhe pa tendosje.
  I pajisur me panel IPS të lakuar, ky monitor ka ngjyra të sakta dhe do të tërheqë profesionistët e redaktimit të fotove dhe videove.
  Ai prodhon 1.07 miliardë ngjyra, duke ofruar përmbajtje të mrekullueshme.
 • Monitor USB-C 24” pa kornizë Modeli: GM24DFI

  Monitor USB-C 24” pa kornizë Modeli: GM24DFI

  Me kosto efektive Perfect Display monitor produktiv i zyrës/qëndrimit në shtëpi.
  1. Lehtë për ta bërë telefonin tuaj kompjuterin tuaj, projektoni celularin dhe laptopin tuaj në monitor nëpërmjet një kablloje USB-C.
  Shpërndarja e energjisë 2,15 W përmes kabllit USB-C, duke funksionuar në të njëjtën kohë duke karikuar telefonin/laptopin tuaj.
  3. Baza e stendës metalike është e hollë dhe e fortë.
 • Modeli i tabelës interaktive: DE98-M

  Modeli i tabelës interaktive: DE98-M

  Karakteristikat kryesore
  Sistemi operativ i dyfishtë, sistem Android 9.0/11.0/win, pajtueshmëri e fortë
  Ekran vërtet HD 4K, Ekrani 4K i kujdesit për sytë, 100% sRGB
  Ekran me prekje infra të kuqe 20 pikë, prekje me precizion të lartë 1 mm
  Adopter HDMI, produkte të certifikuara nga CE, UL, FCC, UKCA
  Ndarja dhe ndërveprimi i projeksionit të ekranit me valë
 • PG27DQI-165Hz

  PG27DQI-165Hz

  Ky model ka të gjithë performancën e pritshme të eSports, e cila krenohet me kohën e përgjigjes 1ms dhe AMD FreeSync që eliminon belbëzimin dhe grisjen, por tani me HDR.Funksioni i ri i Diapazonit të Lartë Dinamik (HDR) përmirëson lojën tuaj me një gamë më të gjerë bardh e zi për të shfaqur qartësi dhe detaje të jashtëzakonshme që nuk i keni parë më parë.Asnjëherë mos e humbisni kundërshtarin tuaj të fshehur në hije përsëri.Mbështetur Plug and play dhe vjen me përshtatës të brendshëm..
 • 40” 5K 5120*2160 Monitor LED i lakuar IPS 75Hz;Modeli: PG40RWI-75Hz

  40” 5K 5120*2160 Monitor LED i lakuar IPS 75Hz;Modeli: PG40RWI-75Hz

  Duke shfaqur një lakim të qetë të ekranit 2500R, ky monitor është miqësor me sytë, duke ofruar një përvojë shikimi hipnotike dhe pa tendosje.
  I pajisur me panel IPS të lakuar, ky monitor ka ngjyra të sakta dhe do të tërheqë profesionistët e redaktimit të fotove dhe videove.
  Ai prodhon 1.07 miliardë ngjyra, duke ofruar përmbajtje të mrekullueshme.