z

Производи

 • 24” канцелариски монитор без рамка 16:10 Модел: QM24DFI-75Hz

  24” канцелариски монитор без рамка 16:10 Модел: QM24DFI-75Hz

  1. 24" 16:10 1920*1200 поголема резолуција; 20% видлива површина поголема од нормалната 24" 16:9 нормален монитор.
  2. Со повисок екран, ќе го намалите времето на лизгање и ќе го подобрите продуктивното работење.
 • 27" FHD 240Hz VA модел: UG27BFA-240HZ

  27" FHD 240Hz VA модел: UG27BFA-240HZ

  1. Со резолуција од 27 инчи, 1080p, опремена со технологија VA панели е совршен помошник за вашите секојдневни потреби за продуктивност.
  2. Обезбедува течно мазна графика со неверојатна брза стапка на освежување од 240 Hz и време на одговор од 1 ms преку DisplayPort, најдобро за вистински гејмери.
  3. Freesync/Gsync му овозможува на мониторот динамички да ја приспособи својата стапка на освежување на стапката на слики што ја емитува графичката картичка, со што значително го намалува кинењето и пелтечењето на екранот.
 • 30” WFHD 2560*100 Рамен VA 100Hz LED монитор;Модел: HM300UR18F-100Hz

  30” WFHD 2560*100 Рамен VA 100Hz LED монитор;Модел: HM300UR18F-100Hz

  1. Со ултраширок екран од 30 инчи 21:9, опремен со технологија VA панели е идеален за вашите секојдневни потреби за продуктивност.
  2. Функција PIP/PBP, совршена за секојдневно работење со повеќе задачи.
 • 27" FHD 240Hz VA

  27" FHD 240Hz VA

  1. Со резолуција од 27 инчи, 1080p, опремена со технологија VA панели е совршен помошник за вашите секојдневни потреби за продуктивност.
  2. Обезбедува течно мазна графика со неверојатна брза стапка на освежување од 240 Hz и време на одговор од 1 ms преку DisplayPort, најдобро за вистински гејмери.
  3. Freesync/Gsync му овозможува на мониторот динамички да ја приспособи својата стапка на освежување на стапката на слики што ја емитува графичката картичка, а со тоа значително го намалува кинењето на екранот и пелтечењето
 • 24" FHD 200Hz VA модел: UG24BFA-200HZ

  24" FHD 200Hz VA модел: UG24BFA-200HZ

  1. Со резолуција од 24 инчи, 1080p, опремена со технологија VA панели е совршен помошник за вашите секојдневни потреби за продуктивност.
  2. Обезбедува течно мазна графика со неверојатна брза стапка на освежување од 200 Hz и време на одговор од 1 ms преку DisplayPort, најдобро за вистински гејмери.
  3. Freesync/Gsync му овозможува на мониторот динамички да ја приспособи својата стапка на освежување на стапката на слики што ја емитува графичката картичка, со што значително го намалува кинењето и пелтечењето на екранот.
 • 34" WQHD 165Hz Модел: QG34RWI-165Hz

  34" WQHD 165Hz Модел: QG34RWI-165Hz

  Одликувајќи се со мазна искривување на екранот од 1900R, овој монитор е пријателски настроен кон очите, обезбедувајќи извонредно искуство на гледање без напрегање.
  Опремен со заоблен IPS панел, овој монитор има точни бои и ќе им се допадне на професионалците за уредување фотографии и видео.
  Произведува неверојатни 1,07 милијарди бои, обезбедувајќи прекрасна содржина.
 • 24“ USB-C монитор без рамка Модел: GM24DFI

  24“ USB-C монитор без рамка Модел: GM24DFI

  Ефтино Perfect Display продуктивен монитор за канцеларија/останете дома.
  1. Лесно да го направите вашиот телефон да стане ваш компјутер, проектирајте го вашиот мобилен телефон и лаптоп на мониторот преку USB-C кабел.
  Испорака на енергија од 2,15 W преку USB-C кабел, во исто време наполнете го вашиот телефон/лаптоп.
  3. Металната основа е тенка и цврста.
 • Модел на интерактивна табла: DE98-M

  Модел на интерактивна табла: DE98-M

  Клучни карактеристики
  Двоен оперативен систем, Android 9.0/11.0/win систем, силна компатибилност
  Вистински HD 4K екран, 4K екран за нега на очите, 100% sRGB
  20 точки Инфрацрвен екран на допир, 1ММ високопрецизен допир
  HDMI адаптер, производи сертифицирани од CE, UL, FCC, UKCA
  Споделување и интеракција на безжична проекција на екранот
 • PG27DQI-165Hz

  PG27DQI-165Hz

  Овој модел ги има сите очекувани перформанси за eSport, кои може да се пофалат со време на одговор од 1ms и AMD FreeSync што го елиминира пелтечењето и кинењето, но сега со HDR.Новата функција High Dynamic Range (HDR) ја подобрува вашата игра со поширок опсег на црно-бело за да прикаже неверојатна јасност и детали што не сте ги виделе досега.Никогаш повеќе не пропуштајте го вашиот противник да се прикрадне во сенка.Поддржано Plug and play и доаѓа со внатрешен адаптер..
 • 40” 5K 5120*2160 Заоблен IPS 75Hz LED монитор;Модел: PG40RWI-75Hz

  40” 5K 5120*2160 Заоблен IPS 75Hz LED монитор;Модел: PG40RWI-75Hz

  Одликувајќи се со мазна искривување на екранот од 2500R, овој монитор е пријателски настроен кон очите, обезбедувајќи хипнотичко искуство на гледање без напрегање.
  Опремен со заоблен IPS панел, овој монитор има точни бои и ќе им се допадне на професионалците за уредување фотографии и видео.
  Произведува неверојатни 1,07 милијарди бои, обезбедувајќи прекрасна содржина.
 • Модел: JM28EUI-144Hz

  Модел: JM28EUI-144Hz

  Perfect Display објави гејмерски монитор од 28" 4K 144Hz со најнова технологија HDMI2.1 за да одговори на барањата за играње PS5/XBOX серии X 4K 120Hz, за да му помогне на корисникот да доживее играње 4K 120 на PS5/Xbox со овој монитор.
  1. HDMI 2.1 технологија
  2. Поддршка за KVM
  3. Брз IPS панел
  4. Испорака на енергија од 65 W преку USB тип C (USB-C докинг)
 • 24" FHD 280Hz IPS модел: PM24DFI-280Hz

  24" FHD 280Hz IPS модел: PM24DFI-280Hz

  1. Со FHD IPS панел од 24 инчи, овој монитор испорачува живи бои со висок динамички опсег, добри за работа со печење.
  2. Обезбедува течно мазна графика со неверојатна брза стапка на освежување од 280 Hz и време на одговор од 1 ms преку DisplayPort, најдобро за вистински гејмери.
  3. Freesync/Gsync му овозможува на мониторот динамички да ја приспособи својата стапка на освежување на стапката на слики што ја емитува графичката картичка, со што значително го намалува кинењето и пелтечењето на екранот.
123456Следно >>> Страница 1/6