page_banner

Контактирајте не

СОВРШЕНА ТЕХНОЛОГИЈА ЗА ОДРУВАЕ СО, ООД

Адреса

12-15F, зграда СДГИ, втор пат Кеџи,

Округ Гуангминг, Шенжен, Гуангдонг, Кина

Телефон

Продажба: 0086-755-27085962

 

Часови

Понеделник-петок: од 9 до 18 часот

Сабота, недела: Затворено

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја