page_banner

Seria plastike 4K-WB430UHD

Seria plastike 4K-WB430UHD

Përshkrim i shkurtër:

Ky monitor me ngjyra ekran të gjerë LED 43 ”4K ofron DP, HDMI, Audio In. Ky monitor ofron rezolucion jashtëzakonisht të lartë dhe saktësi ngjyrash, në një madhësi perfekte për tu përdorur në çdo vend. Bezeli metalik është një përfundim profesional duke siguruar qëndrueshmëri dhe besueshmëri gjatë jetëgjatësisë së njësisë.


Detaje të Produktit

TIPARET KRYESORE

Monitori 4K UHD LED mbështet sinjalin prej 2160p @ 60Hz

Technology Teknologjia IPS me kënd shikimi 178 gradë

7 1,07 miliardë ngjyra sjellin realitetin e fotove

Panel Paneli LED pa veçori të shkëlqimit dhe rrezatim të ulët mund të zvogëlojë lodhjen e syve dhe të mbrojë sytë.

Monitor Monitor me cilësi të lartë LED me panelin e dritës së pasme LED është ndërtuar me shkëlqim të lartë, kontrast të lartë, kënd të gjerë shikimi dhe kohë reagimi shumë të shpejtë. Koha e shpejtë e përgjigjes së shpejtë mund të eleminojë në masë të madhe hijen e imazheve në lëvizje.

Disposal Zbatohet depozitimi i depozitimit të imazhit. Teknika më e përparuar e sotme për kompensimin e lëvizjes, mund të përmirësojë plotësisht pamjen.

Filter Filtri krehër dixhital 3-D, teknologjia dinamike e skanimit të ndërthurur dhe funksioni i zvogëlimit të zhurmës 3-D

● Fuqia është krijuar për të kursyer energji.

● Të gjitha funksionet mund të funksionojnë në mënyrë të përshtatshme me telekomandën.

● Me Përbërës Ultra të Përcaktimit të Lartë dhe HDMI 2.0, mbështet sinjalin prej 2160p @ 60Hz maksimumi.

Port Portat e hyrjes përfshijnë DP, HDMI,.

Port Portat e daljes përfshijnë kufje për t'u shtrirë në altoparlantë të tjerë.

Speakers Altoparlantët me cilësi të lartë sigurojnë kënaqësi audiovizive.

Technology Teknologjia e kontrastit dinamik padyshim që mund të përmirësojë përkufizimin dhe kontrastin e fotos.

● Rregullimi automatik mund t'ju ndihmojë të konfiguroni figurën për performancën më të mirë në disa.

. Dizajn ultra i hollë dhe super i ngushtë.

24/7/365 Aftësia Operative, Mbështetje kundër djegies në fotografi

Specifikim

Ekran

Nr modeli: WB430UHD                 

Lloji i panelit: 43 "LED

Raporti i aspektit: 16: 9

Ndriçimi: 300 cd / m²

Raporti i kontrastit: 3000: 1 CR statike

Rezolucioni: 3840X2160

Koha e përgjigjes: 5ms (G2G)

Këndi i shikimit: 178º / 178º (CR> 10)

Mbështetja e ngjyrave: 16.7M, 8Bit, 100% sRGB    

Filtri: Kombinim 3D

Hyrja

Hyrja HDMI2.0: X3

Hyrja e PD: X1

Kabineti:                                       

Mbulesa e përparme: E zezë metalike

Kopertina e pasme: E zezë metalike

Stand: E zezë alumini

Konsumi i energjisë: Tipike 75W

Lloji: AC100-240V

 

Karakteristikë:

Plug & Play: Mbështetje

Djegia kundër fotove: Mbështetje

Telekomanda: Mbështetje

Audio: 8WX2

Modaliteti i dritës së kaltër: Mbështetje

RS232: Mbështetje


  • E mëparshme:
  • Tjetra:

  • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni

    produkte te lidhura