page_banner

Modeli: QM24DFE

Modeli: QM24DFE

Përshkrim i shkurtër:

23.6 inç vjen me panel IPS me kohë reagimi 5ms. Ky monitor LED është i pajisur me port HDMI , VGA dhe dy altoparlantë stereo me cilësi të lartë. Kujdesi për sytë dhe me kosto efektive, i mirë për përdorimin e zyrës dhe shtëpisë. Pajtueshmëria e montimit VESA do të thotë që ju lehtë mund të montoni monitorin tuaj në një mur.


Detaje të Produktit

1 (1)
1 (4)
1 (5)

Ekran

Nr Modeli: QM24DFE                         

Lloji i panelit: 23.6 "LED

Raporti i aspektit: 16: 9

Ndriçimi: 250 cd / m²

Raporti i kontrastit: 1000: 1 CR statike

Rezolucioni: 1920 x 1080

Koha e përgjigjes: 5ms (G2G)

Këndi i shikimit: 178º / 178º (CR> 10)

Mbështetja e ngjyrave: 16.7M, 8Bit, 72% NTSC  

Hyrja

Sinjali video : Analog RGB / Dixhital

Sinjali i sinkronizimit : H / V i veçantë, i përbërë, SOG

Lidhës: VGA Në x1, HDMI Në x1

Fuqia

Konsumi i energjisë: 22W tipike

Stand By Power (DPMS): <0,5 W

Lloji i energjisë: DC 12V 3A

Karakteristikat

Plug & Play: Përkrahur

Design Bezeless side 3 anë Design Bezeless

Audio: 2Wx2 (opsionale)

Montimi VESA: 100x100 mm


  • E mëparshme:
  • Tjetra:

  • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni