page_banner

Модел: QM24DFE

Модел: QM24DFE

Краток опис:

23,6 инчи доаѓа со IPS панел со време на одговор од 5ms. Овој ЛЕД-монитор е опремен со HDMI , VGA порта и два висококвалитетни стерео звучници. Нега на очите и ефективна, добра за употреба во канцеларија и домаќинства. Усогласеноста на монтирање VESA значи дека можете лесно да го монтирате вашиот монитор на ид.


Детали за производот

1 (1)
1 (4)
1 (5)

Екран

Број на модел: QM24DFE                         

Тип на панел: 23,6 "ЛЕР

Сооднос на аспект: 16: 9

Осветленост: 250 cd / m²

Сооднос на контраст: 1000: 1 статички CR

Резолуција: 1920 x 1080

Време на одговор: 5ms (G2G)

Агол на гледање: 178º / 178º (CR> 10)

Поддршка во боја: 16.7M, 8Bit, 72% NTSC  

Влез

Видео сигнал : Аналоген RGB / дигитален

Сигнал за синхронизација : Одделен H / V, композитен, SOG

Конектор: VGA In x1, HDMI In x1

Моќност

Потрошувачка на енергија: Типично 22W

Stand By Power (DPMS): <0,5 W

Тип на напојување: DC 12V 3A

Карактеристики

Приклучок и игра: Поддржано

Безобразен дизајн side 3 страни Безобразен дизајн

Аудио: 2Wx2 (по избор)

Монтажа VESA: 100x100 mm


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја