Modeli i tabelës interaktive: DE65-M

Përshkrim i shkurtër:

Karakteristikat kryesore
Sistemi operativ i dyfishtë, sistem Android 9.0/11.0/win, pajtueshmëri e fortë
Ekran vërtet HD 4K, Ekrani 4K i kujdesit për sytë, 100% sRGB
Ekran me prekje infra të kuqe 20 pikë, prekje me precizion të lartë 1 mm
HDMI®Adoptues, produkte të certifikuara nga CE, UL, FCC, UKCA


Veçoritë

Specifikim

1
3
9
2
4
7

Karakteristikat kryesore

Sistemi operativ i dyfishtë, sistem Android 9.0/11.0/win, pajtueshmëri e fortë

Ekran vërtet HD 4K, Ekrani 4K i kujdesit për sytë, 100% sRGB

Ekran me prekje infra të kuqe 20 pikë, prekje me precizion të lartë 1 mm

Adopter HDMI, produkte të certifikuara nga CE, UL, FCC, UKCA

Ndarja dhe ndërveprimi i projeksionit të ekranit me valë

Parametrat e produktit

Specifikim

Lloji

Parametrat

Paneli

Madhësia LCD 65"
Standardi i blerjes së panelit Një nivel
Burim drite LED
Rezolucioni 3840 x 2160 pixel
Shkëlqimi 350 cd/m² (tip.)
Racion kontrasti 5000:1 (tij.)
Frekuenca 60 Hz
Kendveshtrim 178°(H)/178°(V)
Jetëgjatësia 60,000 orë
Koha e përgjigjes 6 ms
Ngopshmëria e ngjyrave 72%
Shfaq ngjyrat 16.7 milion
 AndroidKarakteristikat e sistemit  Përpunues CPU A55*4
GPU G31*2
Frekuenca e punës 1.9 GHZ
bërthamat 4 bërthama
Kujtesa DDR4: 4 GB / eMMC: 32 GB
Versioni i sistemit Android 9.0
Zgjidhje çipi Amlogjike
WiFi 2.4G/5G
Bluetooth 5.0
 Fuqia Tensioni AC 100-240V~50/60Hz
Maks.konsumi i energjisë 200 W
Konsumi i energjisë në gatishmëri <0,5 W
Folësi 2 x 12 W (maksimumi)
Hyrja e furnizimit me energji elektrike (AC). 100-240 V
Ndërprerësi i rrymës Çelësi i çelësit
 

Mjedisi

Temperatura e punës 0℃ ~ 40 ℃
Temperatura e ruajtjes -20℃ ~ 60℃
Lagështia e punës 10% ~ 90% Nuk ka kondensim
 Ndërfaqja hyrëse(Android) HDMI IN 2
PD IN 1
VGA IN 1
YPbPr(mini) IN 1
AV (mini) IN 1
USB 3.0 1
USB 2.0 2
TOUCH USB (Tipi B) 1
KARTELA TF 1
Audio PC IN 1
RS 232 1
RF IN 1
LAN (RJ45) IN 1
Ndërfaqja e daljes(Android) Kufje / Linja jashtë 1
AV (Coax) OUT 1

 

Specifikim

Lloji

Parametrat

PC(OPS)Karakteristikat e sistemit

(Opsionale)

CPU Intel Haswell i3 / i5 / i7 (opsionale) 
Kujtesa DDR3 4G / 8G (opsionale) 
Hard disk SSD 128G / 256G (opsionale)
DALJE HDMI 1
DALJE VGA 1
USB USB2.0 x 2;USB3.0 x 2
Furnizimi me energji elektrike 60W (12V-19V 5A)
Celës 1 çelësa PUSHTETI
Ndërfaqja e përparme USB3.0 3
HDMI IN 1
Prekja e përparme (USB-B)  1
Struktura Pesha neto 38+/1 kg
Pesha bruto 48+/-1 kg
Dimensioni i zhveshur 1257.6*84*743.6 mm
Dimensioni i paketimit 1350*190*870 mm
Materiali i guaskës Kornizë aliazh alumini, mbulesë e pasme prej llamarine
Ngjyra e guaskës Gri
Vendi i vrimës VESA 4-M8 Vrima e vidës 400*400mm
Gjuhe OSD CN,EN etj
Parametri i prekjes Specifikimet e prekjes Teknologjia e sensorit infra të kuqe pa kontakt, mbështet shkrimin me 20 pika
Xhami 4 mm, niveli 7 i Mohs me kalitje fizike
Transmetimi i qelqit >88%
Materiali i kornizës Kornizë aliazh alumini, PCBA
Saktësia e prekjes ≤1 mm
Thellësia e prekjes 3±0,5 mm
Modaliteti i hyrjes Objekt i errët (gisht, stilolaps, etj.)
Goditje teorike I njëjti pozicion 60 milionë herë më lart
Rezistencë ndaj dritës Llambë inkandeshente (220V, 100W), me një distancë vertikale prej më shumë se 350 mm dhe ndriçim diellor nga rrezet e diellit deri në 90,000 Lux
Furnizimi me energji elektrike USB (furnizimi me energji USB)
Tensioni i furnizimit DC 5,0±5%
Aksesorë Telekomanda 1
Kabllo të energjisë 1
Stilolaps me prekje 1
Manuali i funksionimit 1
Bateria 1 (çift)

*※ Mohim përgjegjësie
1.Ndikuar nga konfigurimi i produktit dhe procesi i prodhimit, madhësia/pesha trupore aktuale e makinës mund të ndryshojë, ju lutemi referojuni produktit aktual.
2. Fotografitë e produktit në këtë specifikim janë vetëm për ilustrim, efektet aktuale të produktit (duke përfshirë por pa u kufizuar në pamjen, ngjyrën, madhësinë) mund të jenë paksa të ndryshme, ju lutemi referojuni produktit aktual.
3. Për të siguruar specifikime të sakta sa më shumë që të jetë e mundur, përshkrimi i tekstit dhe efektet e figurës të këtij specifikimi mund të rregullohen dhe rishikohen në kohë reale për të përputhur me performancën aktuale të produktit, specifikimet dhe informacione të tjera.
Në rast se modifikimet dhe rregullimet e sipërpërmendura janë vërtet të nevojshme, nuk do të jepet asnjë njoftim i veçantë.


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni