z

Модел на интерактивна табла: DE65-M

Модел на интерактивна табла: DE65-M

Краток опис:

Клучни карактеристики
Двоен оперативен систем, Android 9.0/11.0/win систем, силна компатибилност
Вистински HD 4K екран, 4K екран за нега на очите, 100% sRGB
20 точки Инфрацрвен екран на допир, 1ММ високопрецизен допир
HDMI адаптер, производи сертифицирани од CE, UL, FCC, UKCA


Детали за производот

1
3
9
2
4
7

Клучни карактеристики

Двоен оперативен систем, Android 9.0/11.0/win систем, силна компатибилност

Вистински HD 4K екран, 4K екран за нега на очите, 100% sRGB

20 поени Инфрацрвен екран на допир, 1 MM високопрецизен допир

HDMI адаптер, производи сертифицирани од CE, UL, FCC, UKCA

Споделување и интеракција на безжична проекција на екранот

Параметри на производот

Спецификација

Тип

Параметри

Панел

Големина на ЛЦД 65"
Стандард за купување на панели Ниво
Извор на светлина LED
Резолуција 3840 x 2160 пиксели
Осветленост 350 cd/m² (тип.)
Контраст сооднос 5000:1 (тип.)
Фреквенција 60 Hz
Агол на гледање 178°(В)/178°(В)
Животниот век 60.000 часа
Време на одговор 6 ms
Заситеност на бојата 72%
Прикажи бои 16,7 милиони
 АндроидСвојства на системот  Процесор Процесорот A55*4
GPU G31*2
Работна фреквенција 1,9 GHZ
јадра 4 јадра
Меморија DDR4: 4 GB / eMMC: 32 GB
Системска верзија Андроид 9.0
Раствор за чип Amlogic
WiFi 2.4G/5G
Bluetooth 5.0
 Моќ Напон AC 100-240V~50/60Hz
Макс.потрошувачка на енергија 200 W
Потрошувачка на енергија во мирување <0,5 W
Говорник 2 x 12 W (макс)
Влез за напојување (AC). 100-240 V
Прекинувач Прекинувач со клучеви
 

Животна средина

Работна температура 0℃-40℃
Температура на складирање -20℃ ~ 60℃
Работна влажност 10% ~ 90% Без кондензација
 Влезен интерфејс( Андроид) ВЛЕЗ HDMI 2
ДП ВО 1
VGA IN 1
YPbPr(мини) IN 1
AV (мини) IN 1
USB 3.0 1
USB 2.0 2
Допир USB (тип Б) 1
TF КАРТИЧКА 1
Аудио за компјутер ВНЕС 1
RS 232 1
RF ВЛЕЗ 1
LAN (RJ45) IN 1
Излезен интерфејс( Андроид) Слушалки/линија надвор 1
AV (Coax) OUT 1

 

Спецификација

Тип

Параметри

PC(OPS)Својства на системот

(Изборен)

Процесорот Intel Haswell i3 / i5 / i7 (опционално) 
Меморија DDR3 4G / 8G (опционално) 
Хард диск SSD 128G / 256G (опционално)
HDMI OUT 1
VGA ИЗЛЕЗ 1
USB USB2.0 x 2;USB 3.0 x 2
Напојување 60W (12V-19V 5A)
Клуч 1 клучеви МОЌ
Преден интерфејс USB3.0 3
ВЛЕЗ HDMI 1
ПРЕДЕН допир (USB-B)  1
Структура Нето маса 38+/1 кг
Бруто тежина 48+/-1 кг
Гола димензија 1257,6*84*743,6мм
Димензија на пакување 1350*190*870мм
Материјал за школка Рамка од алуминиумска легура, заден капак од лим
Боја на школка сиво
Веб-страница за дупка VESA 4-M8 Отвор за завртка 400*400мм
Јазик OSD CN,EN итн
Параметар на допир Спецификации на допир Технологија за бесконтактно инфрацрвено сензори, поддржува пишување 20 точки
Стакло 4MM, физичко калено ниво на Мохс 7
Пренос на стакло >88%
Материјал за рамка Рамка од алуминиумска легура, PCBA
Точност на допир ≤1мм
Длабочина на допир 3±0,5 мм
Влезен режим Непроѕирен предмет (прст, пенкало, итн.)
Теоретски хитови Истата позиција 60 милиони пати погоре
Отпорност на светлина Блескаво светилка (220V, 100W), со вертикално растојание од повеќе од 350mm и сончево осветлување од сончева светлина до 90.000 Лукс
Напојување USB (USB напојување)
Напојувачки напон DC 5,0±5%
Додатоци Далечински управувач 1
Кабел за напојување 1
Пенкало на допир 1
Прирачник за работа 1
Батерија 1(пар)

*※ Одрекување
1.Погодени од конфигурацијата на производот и процесот на производство, вистинската големина на машината/телесната тежина може да варира, ве молиме погледнете го вистинскиот производ.
2. Сликите на производот во оваа спецификација се само за илустрација, вистинските ефекти на производот (вклучувајќи, но не ограничувајќи се на изгледот, бојата, големината) може да бидат малку различни, ве молиме погледнете го вистинскиот производ.
3. Со цел да се обезбедат колку што е можно точни спецификации, описот на текстот и ефектите на сликата на оваа спецификација може да се прилагодат и ревидираат во реално време за да одговараат на реалните перформанси на производот, спецификациите и другите информации.
Во случај кога горенаведените измени и прилагодувања се навистина неопходни, нема да биде дадено посебно известување.


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја