page_banner

Modeli: QM32DUI-60HZ

Modeli: QM32DUI-60HZ

Përshkrim i shkurtër:

Me rezolucion 3840x2160, ky monitor 32 "siguron pamje të mprehta dhe të hollësishme, ndërsa mbështetja e përmbajtjes HDR10 ofron një gamë të lartë dinamike me ngjyra të gjalla dhe kontrast për një performancë të jashtëzakonshme të ekranit. Teknologjia AMD FreeSync dhe Nvidia Gsync zvogëlojnë lotët e imazhit dhe copëtueshmërinë e lojës për një lojë pa probleme. Plus , përdoruesit mund të shijojnë përvojën e rehatshme të shikimit gjatë lojës me anë të dritës blu dhe këndit të gjerë të shikimit pa dridhje.


Detaje të Produktit

Rezolucioni 4K UHD:

Më shumë pixel, më zhytëse. Me zgjidhjen 4K, do të mahniteni nga imazhet e kristalta me detaje të imëta dhe do të merrni përvojën më të mirë të shikimit

Sa më shumë ngjyra të mund të shihni, aq më gameplay gjithëpërfshirëse mund të keni. Monitori i ri QM32DUI-60HZ përmban një gamë ngjyrash shumë të gjera 99% sRGB me thellësi ngjyrash 10-bit, duke dhënë një imazh të jashtëzakonshëm dhe të detajuar për një përvojë më gjithëpërfshirëse të lojrave.

nbcfg5vbngh5

Paneli IPS,

Ekranet IPS përdorin një teknologji të përparuar e cila ju jep kënde tepër të gjera shikimi prej 178/178 gradë, duke bërë të mundur shikimin e ekranit nga pothuajse çdo kënd. Ndryshe nga panelet standarde TN, ekranet IPS ju japin pamje jashtëzakonisht të freskëta me ngjyra të gjalla, duke e bërë atë ideale jo vetëm për Fotografitë, filmat dhe shfletimin në internet, por edhe për aplikacione profesionale të cilat kërkojnë saktësi ngjyrash dhe shkëlqim të qëndrueshëm në çdo kohë.

gffdg5

Freesync dhe Gsync:

Teknologjia AMD Freesync dhe Nvidia Gsync eleminojnë grisjen e imazhit, kornizat e prishura dhe lojën e lëmuar për përvoja lojrash tepër të rrjedhshme. Me një shpejtësi të përmirësuar të rifreskimit për të sjellë një përvojë të lojrave ultra të qetë, QM32DUI-60HZ është monitori i ëndrrave të lojtarëve.

vbnfg5

Modaliteti i dritës së ulët blu:

Ulja e lodhjes së syve në çdo mjedis ndriçimi, në mbrojnë sytë dhe parandalojnë tendosjen nga drita e dëmshme blu

Teknologji pa dridhje

Teknologjia Flicker Free zvogëlon dridhjet në ekran për të minimizuar lodhjen e syve, duke siguruar një përvojë më të rehatshme të lojrave

hfgh564

 

Teknologji Gameplus

Një mbivendosje ndërlidhëse ofron katër opsione të ndryshme ndërlidhjeje, kështu që ju mund të zgjidhni atë që i përshtatet më mirë gjuajtësit që jeni duke luajtur

gvhfg67


  • E mëparshme:
  • Tjetra:

  • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni