page_banner

PG27DQI-165Hz

PG27DQI-165Hz

Përshkrim i shkurtër:

Ky model ka të gjitha performancat e pritura eSports, të cilat krenohen me 1 orë kohë përgjigje dhe AMD FreeSync që eliminon belbëzimin dhe grisjen, por tani me HDR. Karakteristika e re e Diapazonit të Lartë Dinamik (HDR) përmirëson lojën tuaj me një gamë më të gjerë bardh e zi për të shfaqur qartësinë dhe detajet e pabesueshme që nuk i keni parë më parë. Mos e humbni kurrë kundërshtarin tuaj duke u fshehur në hije përsëri. Plug dhe play mbështetur dhe të vijnë me përshtatës të brendshëm ..


Detaje të Produktit

Fitoni dorën e sipërme në çdo skenar lojrash me 165Hz superior të serisë PG. Marrja e një shpejtësie freskimi ultra të shpejtë dhe kombinimi i saj me një suitë të plotë të veçorive premium krijon një ekran ideal eSports konkurrues në një pikë çmimi absolutisht të paparë. Duke premtuar një përvojë të butë të butë, seria PG do të sigurojë një lojë të mrekullueshme si jeta dhe avantazhin e sigurimit që çdo kornizë t'ju dorëzohet pa humbur një ritëm. Shkoni sipër dhe përtej asaj që sytë tuaj janë mësuar duke rritur kornizat tuaja.

Ndërrimi automatik i dritës RGB ju sjell një festë fantastike vizuale, përputhet me shumicën e kërkesave të tregut për ngjyrën. Përdoruesit mund të bëjnë projeksionin DIY Logo. Ndërtuar në furnizim me energji do t'ju sjellë tryezë të pastër

Qartësia e fundit

QHD ofron 4 herë densitetin e pikselëve të HD, duke prodhuar detaje vizuale tepër të hollësishme, të mprehta, ndërsa krijon gjithashtu një hapësirë ​​më të gjerë vizuale që ju lejon të shijoni një përvojë edhe më të madhe të lojrave.

Koha e përgjigjes Ultra-Quick 1ms

Mos humb asgjë me kohën e përgjigjes prej 1ms, ku çdo kornizë e vetme lëvizje kapet në një milisekondë të thjeshtë. Fito një epërsi superiore ndaj kundërshtarëve, ideal për lojërat FPS.

Liria nga heqja e ekranit me Freesync

Teknologjia e integruar AMD Radeon FreeSync e krijuar për të arritur përvojën më të butë dhe më të qëndrueshme të lojërave duke eleminuar të gjitha grisjet vizuale, belbëzimet dhe bllokimet.

pg1 (1) pg1 (2) pg1 (3) pg1 (4) pg1 (5)


  • E mëparshme:
  • Tjetra:

  • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni